Her kehaneti doğru çıkan kahin’in 2018 kehanetleri

Her kehaneti doğru çıkan Bulgar kahin’in 2018 kehanetlerinin de doğru çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor. Bulgar kahin kadının içine gireceğimiz yıl için iki önemli kehaneti var.

Bulgar Baba Vanga isimli kadın yaşadığı bir hortum felaketinin ardından kör kalarak kehanet gücüne kavuştu. Endonezya’daki büyük tusunamiden, İŞİD terörünün ortaya çıkacağına ve 11 Eylül saldırılarına kadar pek çok önemli olayı doğru tahmin eden kahin kadın, bu gece yarısı itibariyle içine gireceğimiz 2018 yılı için de iki önemli kehanette bulunmuştu.

1996 yılında ölen Bulgar kahine göre 2018 yılında dünya siyasetinde dengeler değişecek. Dünya süper gücü konumundaki ABD’nin gücü azalacak ve onun yerine süper güç olarak Çin önplana çıkacak. Yani 2018’de Çin’in ABD’yi geçerek Dünya’nın “Yeni süper gücü” olacak.

Kahinin ikinci kehaneti ise Venüs gezegeninde yepyeni bir enerji kaynağı bulunacağı yönünde. Amerikan Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA), gelecek yıl The Parker Solar Probe uzay aracını Venüs’e göndereceğini açıkladı. Ancak araç doğrudan Venüs’e inmeyecek ve gezegenin yerçekimini kullanarak Güneş’in etrafından gezerek yıldız hakkında bilgi toplayacak.

Bakalım ünlü kahinin bu iki önemli kehaneti gerçekleşecek mi? Yaşayıp göreceğiz…

PaylaşShare on Facebook15Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someonePrint this pageShare on Tumblr0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir