Çukura düşen çocuk aynı çukura düşen kadın tarafından bulundu

Ölümü bir saatle ıskalayan bu çocuğun inanılmayacak derecede şanslı olduğunu söylemek hiç de abartı olmaz.

İnsanın ölme vakti gelmemişse ölmez inanışını oldukça güçlendiren bir gelişme Rusya’ya bağlı Tataristan Cumhuriyeti’nde yaşandı. 10 yaşındaki Burat adlı çocuk kayboldu. Arama çalışmalarına gönüllü olarak katılan Guliya Yarullina adlı kadın karla kaplı olduğu için açık olduğunu göremediği kanalizasyon çukuruna düştü.

Düştüğü yerde aradıkları küçük Burat’ı gören kadın ikinci bir şok yaşadı. Çocuğun hareketsiz durmasından öldüğünü zanneden Yarullina korkudan çığlık atmaya başlayınca uyanan Burat da korkup çığlık atmaya başladı.

Yarullina hemen cep telefonundan yardım çağırdı ve hipotermi geçiren Burat hastaneye yetiştirildi. Yarullina çukura düşüp Burat’ı bulamasaydı, çocuğun bir saat sonra ölmüş olacaktı.

Mutluluktan zıplamaya başladı

Yarullina olayı şu sözlerle ifade etti: “”Başta öldüğünü sandım, ölü gibi yatıyordu. Korkup çığlık atmaya başladım. Sonra o da uyanıp çığlık attı. Ona korkmamasını, onu aradığımızı ve sonunda bulduğumuzu söyledim. Mutluluktan zıplamaya başladı”

PaylaşShare on Facebook6Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someonePrint this pageShare on Tumblr0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir